Gislinge A/S

Kontakt os

Badeværelse Holbæk
Kontakt os her

Få et uforpligtende tilbud

Har du en forespørgsel eller ønsker et uforpligtende tilbud på din opgave,
så sidder vi klar til at hjælpe dig. Kontakt os på telefon eller email.

Adresse

Mårsø Huse 2 4300 Holbæk

Telefon

59 46 05 63

Email

kontor@gislinge.dk

TAK

Vi gør os umage og vil gøre vores bedste for en hurtig svartid.

Administrationen

Medarbejdere

Jesper Hass Hansen

Chef

Email : Jesper@gislinge.dk
Tlf: 40112873

Mads Christensen

Byggeleder Murer

Email: Mads@gislinge.dk
Tlf: 40112441

Jacques Andersen

Kloakmester

Email : kloak@gislinge.dk
Tlf: 20225408

Morten Sølvstrøm

Kloak projektleder

Email : morten@gislinge.dk
Tlf.: 61104011

Sophie - Gislinge Mureren ApS

Sophie Marcher

Teamleder HR & Økonomi

Email : Sophie@gislinge.dk
Tlf: 25940385

Susanne - Gislinge Mureren ApS

Susanne G. Mahler

Kontor / administration

Email : Kontor@gislinge.dk
Tlf: 59460563

Vagthunde

Cato & Cæsar

Scroll to Top
Scroll to Top